Inter Tychy 16:12 OSC Wilkowyje

Inter Tychy Momo 5 Goli Foka 5 Goli Erni 3 Gole Bartek 3 Gole

OCS Wilkowyje Karolczyk Wiktor Mario Wojtek

W dzisiejszym meczu graliśmy po czterech. Ciągle padający deszcz odstraszył większość graczy Ale mecz oficjalnie się odbył godzinę przed rozpoczęciem meczu Zibi zgłosił skręcenie kostki Ten sam Zibi których narzekał na Erniego i Moma że boją się deszczu dziś pokazali że to co pisał wcześniej nie miało potwierdzenia he he Mecz od początku pod dyktando Interu Tychy Bartek doskonale wpasował się w grę taktyczną Interu i wychodziło to bardzo dobrze Zmiany na bramce co kilka minut bo każdy dziś stał ale to Bartek najwięcej wyciągał i w 2 połowie większość czasu stał na bramce Nie przeszkodziło mu to strzelić dziś 3 bramek Moim zdaniem dobry transfer Foki 2 Młodych graczy Szymon kontuzja nie mógł zagrać ale był obecny na meczu Pierwszą połowę wygrywamy 10-6 Druga połowa rozpoczyna się z szaleńczych ataków OCS wkrada się nerwowość w szeregi Interu bo już z biegiem czasu OCS dochodzi tylko na dwie bramki lecz końcówka należy znów do Interu Foka i Momo dopełniają wynik Zasłużone zwycięstwo Interu Tychy

Dzisiejszego dnia Erni  zdobył swoją 600 bramkę w Interze Tychy Gratulację !!!!!