Autor:

Momo #8

Utworzono:

29.03.2020

Blisko pół roku trzeba było czekać na mecz interu Jakoś tak się złożyło że piłkarze zrobili sobie wolne od grania głównie przez złą pogodę Ale dziś zapoczątkowaliśmy mecze miejmy nadzieje że będzie ich więcej niż w poprzednim roku czyli 17 Dzisiejszy mecz zakończył się przegraną Interowców ale po walce Niespodziewanie po tak długiej przerwie walczyli z gwiazdami z OCS jak równy z równym Pierwsza połowa bardzo wyrównana która skończyła się wynikiem 10-8 dla przeciwnika Początek drugiej połowy szalona pogoń interu i zrobił się remis który utrzymywał się przez większość czasu W końcówce meczu jednak słabniemy i tracimy bramki które decydują o ostatecznym wyniku 20-15 Na wyróżnienie w drużynie interu zasłużyli Wiktor który zdobył piękną bramkę meczu i Erni który walczył od pola do pola