I N T E R 15 - 38 O C S

gole - 5-Foka , 3-Momo , 2-Erni , 2-Szymon , 2-Bartek , 1-Zibi i gral Filip Jaromin
To byla od poczatku strzelanina ze strony OCS-u ktory stawil sie w najmocniejszym skladzie a wiec Kuba w bramce a w polu Mario,Antylopa,Zogus,Olek i tylko zabraklo braci Ostolskich i bylby dream team.
Ale i tak nawet bez zmian zostalismy zamieceni pod dywan a raczej pod tartan a pierwsza polowa bylo tylko 4-10 w plecy a druga polowe przegralismy tylko 11-28 a Foka chcial grac w drugiej polowie nowy mecz i co by to dalo.
Niestety Mario i spolka udzielili surowej lekcji a nasza mlodzierz musi sie jeszcze duzo uczyc no ale teraz sa wakacje no i sie niechce poprostu luz-blues a my stare repy powolni jak kolejka na Czantorie lub Szyndzielnie.
Ale wszystkich zaskoczyl Momo ze on ma az 35 lat i juz za stary...noooo sorry ludzie....to proponuje zeby Suzi,Zibi,Foka skonczyli grac i sie zatrudnili jako eksponaty w muzeum i to drogie eksponaty nie ma to tamto ha ha a moze zmieniamy nazwe na JURASSIC PARK...no nic od jutra nowy tydzien i nowe wezwania....i koniec upokorzen teraz my bedziemy upakarzac i koniec pierdzenia w d...zaczynamy granie....wielkie granie...a Mario i pozostali moga zaczynac sie bac bo my juz wstalismy z kolan i sie przekonamy kto na boisku ma jaja a kto wydmuszki od Srody zaczyna sie nowa ERA...chmmm...a jak dalej bedzie leciec stara zdarta plyta...no wlasnie oto jest pytanie.
Poki co odpoczywamy a potem oj oj oj ....bedzie bolec kogos musi...dobra koniec biadolenia nara.

Pisał Zibi